Cud Narodzin – reportaż z narodzin Jadwigi

Z początkiem tego roku wykonałam jeden z najbardziej wzruszających reportaży w mojej fotograficznej karierze.

To dla mnie wyjątkowy i poruszający projekt. Mama Jadzi – Jowita jest fotografką i sama wykonuje reportaże z porodów oraz piękne artystyczne sesje noworodkowe. Fotograf Jowita Joanna Jędruch

Przyjęcie takiego wyzwania było dla mnie zaszczytem i przyjemnością. Wykonywanie reportażu z porodu, który jest jednym z najbardziej intymnych i niezwykłych momentów w życiu, to dla mnie nie tylko zawodowe wyzwanie, ale również szansa na uchwycenie piękna i siły, jakie niosą ze sobą narodziny nowego życia.

To była noc pełna magii, emocji i niepowtarzalnych chwil, które miałam zaszczyt uwiecznić.

2 stycznia o godz 5:26 w Szpital Specjalistyczny PRO-FAMILIA pojawiła się na świecie Jadzia przynosząc ze sobą ogromną radość i zachwycając swoja piękną czuprynką. Obejrzyjcie zdjęcia, które najlepiej opowiadają historię Narodzin Jadzi, emocje i uczucia jakie temu towarzyszyły.

Bardzo ucieszyła mnie Wasza reakcja na film ze zdjęciami, który został zamieszczony na portalu społecznościowym. To, że przywołał również Wasze wspomnienia z porodów. To, że piszecie, że są to najpiękniejsze momenty i chwile szczęścia w życiu mamy, rodziców. A także to, że wywołał łzy wzruszenia. I, że tyle tu emocji, bólu, szczęścia, miłości i radości.

Jeżeli ktoś oczekuje narodzin, a chciałby mieć taką niezwykłą pamiątkę, zdjęcia z narodzin, to zapraszam. Chętnie wykonam taki reportaż.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *