Sesje zdjęciowe

Oferuję profesjonalne wykonanie sesji fotograficznej dla klientów indywidualnych a także dla firm i instytucji. Sesja to nie tylko wspaniała pamiątka na całe życie, ale i niezapomniane doświadczenie, fantastycznie spędzony czas, świetna zabawa.

Sesja może być wspaniałym prezentem dla Ciebie i dla twoich bliskich z okazji urodzin, imienin, zaręczyn, ślubu, Walentynek, Dnia Kobiet lub po prostu nowym, fantastycznym doświadczeniem.

Zapraszam na sesje

  • dla narzeczonych i zakochanych,
  • dla początkujących modelek i modeli,
  • fashion, beauty, glamour,
  • sesje buduarowe,
  • biznesowe,
  • dla aktorów i artystów,
  • fotograficzne metamorfozy,
  • akty

Sesje fotograficzne mogą się odbyć w studio, w plenerze, we wnętrzu (np. hotelowym), w domu klienta. Dla każdego dobieram indywidualnie koncepję sesji. Chcesz wyglądać i czuć się jak Marlin Monroe, proszę bardzo.

A może podoba Ci się styl lat dwudziestych, ilość pomysłów jest nieograniczona, a każda osoba jest dla mnie nową inspiracją. Zachęcam też do skorzystania z usług profesjonalnej wizażystki, stylistki, która zadba o wyjątkowy makijaż i o stylizację.

Ceny

Masz pytania, pomysły na sesję, zadzwoń lub napisz
dopasuję ofertę do Twoich potrzeb.

Oferuję również profesjonalne sesje modowe i reklamowe
do katalogów i kalendarzy na zlecenie firm.

Pakiet Mini – 250zł

W cenie 5 zdjęć wydrukowanych w formacie 15×21 oraz 10 nagranych na płytę CD, wszystkie zdjęcia poddane autorskiej obróbce. Czas trwania do 1h. Jedna stylizacja.
Koszt dodatkowego ujęcia (obróbka plus odbitka) 20 zł.

Pakiet Standardowy – 500zł

W cenie 15 zdjęć wydrukowanych w formacie 15×21 oraz 15 zdjęć na płycie CD, wszystkie zdjęcia poddane autorskiej obróbce. Zdjęcia otrzymacie w eleganckim pudełku. Moja pomoc przy makijażu i stylizacji. Trzy stylizacje. Czas trwania do 2 h.
Koszt dodatkowego ujęcia (obróbka plus odbitka) 20 zł.

Sesja z makijażem i uczesaniem 600 zł

W cenie 15 zdjęć wydrukowanych w formacie 15×23 oraz 15 zdjęć nagranych na płycie CD, wszystkie poddane autorskiej obróbce. Zdjęcia otrzymacie w eleganckim pudełku. Czas trwania sesji do 2 h. Trzy stylizacje. Makijaż wykonany przez profesjonalną wizażystkę. Sesja może się odbyć w plenerze, w studio, lub u Państwa w domu.
Koszt dodatkowego ujęcia 20 zł.

Sesja z wizażystką i stylizacją,
fotograficzna metamorfoza – 600 zł

W cenie 15 zdjęć wydrukowanych w formacie 15×21 oraz 15 zdjęć na płycie CD, wszystkie zdjęcia poddane autorskiej obróbce. Udział w sesji profesjonalnej wizażystki i stylistki Pauliny Popek, niecodzienny makijaż, dobór ubrań, kreacja wizerunku. Dwie stylizacje (dwa makijaże i upięcie włosów) do pięciu zmian ubrań. Czas trwania do 3,5 h.
Koszt dodatkowego ujęcia (obróbka plus odbitka) 20 zł.

Sesja ciążowa z makijażem i ułożeniem włosów – 600 zł

W cenie 15 zdjęć wydrukowanych w formacie 15×23 oraz 15 zdjęć nagranych na płycie CD, wszystkie poddane autorskiej obróbce. Zdjęcia otrzymacie w eleganckim pudełku. Czas trwania sesji do 2 h. Trzy stylizacje. Sesja może się odbyć w plenerze, w studio, lub u Państwa w domu. Makijaż wykonany przez profesjonalną wizażystkę.
Koszt dodatkowego ujęcia 20 zł.

OSTATNIO NA BLOGU
NAPISZ DO MNIE

biuro@magdatobiasz.com

ZADZWOŃ

+48 604 419 977