Fotografia dziecięca i rodzinna

Sesja ciążowa

9 miesięcy ciąży to cudowny okres oczekiwania, który warto uwiecznić na fotografiach. Będzie to wspaniała pamiątka dla rodziców, ale też dla dziecka. Najlepszym momentem na taką sesję jest koniec 8, początek 9 miesiąca ciąży.

Dobrze jest przygotować sobie kilka zestawów ubrań, dobrze sprawdzają się rozpinane sweterki, koszule. Warto też zabrać buciki dla maleństwa, lub misia itp. Mile widziani przyszli tatusiowie i starsze rodzeństwo. Pomogę Wam przy ustaleniu charakteru sesji doborze dodatków. Za dodatkowa opłatą można skorzystać z usług profesjonalnej wizażystki, stylistki, która zadba o idealny makijaż i sprawi, że poczujecie się wyjątkowo.

Fotografia noworodkowa

Taką sesję warto zaplanować jeszcze w ciąży. Noworodki zmieniają się z dnia na dzień. Dlatego warto uwiecznić ten niezwykły okres w życiu dziecka. W nowo narodzonym dziecku wszystko zachwyca, maleńkie paluszki, paznokietki, zaciśnięte piąstki, słodkie usteczka, urocze stópki. Maluszki szybko rosną i dużo śpią. Najsłodsze są właśnie zdjęcia śpiących maluszków.

Najlepszym momentami na sesje noworodkową jest okres do 2 tygodnia życia. Sesje noworodkowe najlepiej wykonać u Was w domu, gdzie maluszek, będzie się czuł bezpiecznie. Przywiozę ze sobą potrzebne akcesoria, koszyki, kocyki czy czapeczki. W ciepłe letnie dni, można się wybrać w plener. Czas trwania sesji  może trwać od 3-4 godzin. Jest to czas poświęcony zarówno na zdjęcia jak i na karmienie, przewijanie czy usypianie.

Fotografia dziecięca, rodzinna

 

Dzieci są naturalne, spontaniczne, dlatego są takim cudownym tematem fotografii. Sesja ma być dla nich dobrą zabawą. Dobrze jest przygotować kilka zestawów ubrań dla dziecka, ulubione zabawki. Wybierając stroje, proszę zwrócić uwagę, aby nie miały krzykliwych nadruków, które odwracają uwagę od dziecka. Wskazane są kolorowe wzory, dopasowane, kontrastowe barwy lub pastelowe tonacje. Ja zadbam o akcesoria i dodatki do sesji. Często wykorzystuje baloniki, bańki mydlane itp. Zapraszam też na sesje urodzinowe, szczególnie efektowne są sesje roczkowe z jedzeniem tortu przez malucha tzw smash cake. Często sesja dziecięca połączona jest z sesja rodzinną. Najpierw zdjęcia robię maluchowi, a później dołączają rodzice do wspólnych ujęć.

Każdą z wyżej opisanych sesji możesz podarować bliskiej osobie w formie prezentu. Przygotuję dla Was specjalny bon upominkowy.

Do sesji wykorzystuje dodatki, które dodadzą uroku Waszym zdjęciom. Można dodatkowo zamówić fotoksiążkę ze zdjęciami z sesji lub wydruk zdjęcia na płótnie. Istnieje tez możliwość zamówienia kalendarza ze zdjęciami z sesji. Mój obszar działania to przede wszystkim Podkarpacie i okolice Rzeszowa. Jednak realizuję również zlecenia w sąsiednich województwach jak i na terenie całej Polski za odpowiednią dopłatą.

Ceny

Macie pomysł na sesję zdjęciową?
Marzycie o czymś szczególnym?
Jestem otwarta na Wasze pomysły i chętnie je zrealizuję.

Pakiet Mini – 250zł

W cenie 5 zdjęć nagranych na płycie CD oraz w formie odbitek 15×23, wszystkie poddane autorskiej obróbce. Do dwóch stylizacji. Obejmuje sesje dziecięce, ciążowe, rodzinne, nie obejmuje sesji noworodkowych. Czas trwania sesji 1-2 h.
Koszt dodatkowego ujęcia 25 zł.

Pakiet Standardowy – 500zł

W cenie 15 zdjęć wydrukowanych w formacie 15×23 oraz 15 zdjęć nagranych na płycie CD, wszystkie poddane autorskiej obróbce. Zdjęcia otrzymacie w eleganckim pudełku. Czas trwania sesji do 2h. Obejmuje sesje dziecięce, ciążowe, rodzinne. Trzy stylizacje. Sesja może się odbyć w plenerze, w studio, lub u Państwa w domu.
Koszt dodatkowego ujęcia 20 zł.

Sesja noworodkowa – 550 zł

W cenie 15 zdjęć wydrukowanych w formacie 15×23 oraz 15 zdjęć nagranych na płycie CD, wszystkie poddane autorskiej obróbce. Zdjęcia otrzymacie w eleganckim pudełku. Czas trwania sesji w zależności od potrzeb maluszka. Przeznaczamy również czas na karmienie, przewijanie, utulanie noworodka. Trzy stylizacje. Sesja u Państwa w domu. Przy sprzyjajacej pogodzie może byc również w plenerze.
Koszt dodatkowego ujęcia 20 zł.

Sesja ciązowa + noworodkowa

Sesja z fotoksiążką – 800 zł

W cenie 15 zdjęć wydrukowanych w formacie 15×23 oraz 15 zdjęć nagranych na płycie CD, wszystkie poddane autorskiej obróbce. Zdjęcia otrzymacie w eleganckim pudełku. Czas trwania sesji do 2 h. Trzy stylizacje. Sesja może się odbyć w plenerze, w studio, lub u Państwa w domu. Dodatkowo indywidualnie zaprojektowana fotoksiążka w formacie 25×25 składająca się z 6 rozkładówek czyli z 12 stron.

Sesja ciązowa z makijażem i ułożeniem włosów – 600 zł

W cenie 15 zdjęć wydrukowanych w formacie 15×23 oraz 15 zdjęć nagranych na płycie CD, wszystkie poddane autorskiej obróbce. Zdjęcia otrzymacie w eleganckim pudełku. Czas trwania sesji do 2 h. Trzy stylizacje. Sesja może się odbyć w plenerze, w studio, lub u Państwa w domu. Makijaż wykonany przez profesjonalną wizażystkę.
Koszt dodatkowego ujęcia 20 zł.

Chrzest reportaż – 600 zł

Chrzest reportaż + sesja w innym dniu – 800 zł

Projekt „9 miesięcy” – 50 zł za spotkanie

To cykl 6-8 spotkań na ktorych powstanie jedno zdjęcie brzuszka. Powstanie cykl fotografii obrazujących powiększający brzuszek. Ostatnie zdjęcie to zdjęcie mamy trzymającej w objęciach maluszkach. Na koniec otrzymacie zdjęcia na płycie oraz stykówkę ze wszystkimi zdjęciami w formacie A4.

Cena jednego spotkania to 35 zł.

Projekt „Mój pierwszy rok”
1200 zł (12 sesji 1 sesja/msc – 60 zdjęć)

Pakiet 12 mini sesji wykonanych co miesiąc przez pierwszy rok życia dziecka. W trakcie jednego spotkania powstanie pięć zdjęć. Efektem jest 60 wyjątkowych fotografii pokazujących rozwój Waszego dziecka przez pierwszy rok zycia.
Koszt 1200 zł (100 zł za jedna sesję).

Reportaż z narodzin dziecka

OSTATNIO NA BLOGU
NAPISZ DO MNIE

biuro@magdatobiasz.com

ZADZWOŃ

+48 604 419 977