Wygraj sesję

14 September 2014 :  

Publikacje

Uwaga! Zapraszam do udziału w konkursie na facebook na moim fan page

https://www.facebook.com/magdatobiasz.fotografia

Masz fotogeniczne dziecko? A może jesteś nastolatkiem lub nastolatką i chciałabyś/chciałbyś spróbować swoich sił przed obiektywem.
Zapraszam do udziału w konkursie. Do wygrania aż dwie sesje zdjęciowe:
A - dziecięca, dla dzieci w wieku od 0-7 lat, w tym też noworodki i niemowlęta,
B - dla dzieci i nastolatków w wieku od 7-18 lat,

Aby wziąć udział należy:

1. lubić lub polubić moją fanpage
2. udostępnić zdjęcie konkursowe
3. napisać pod zdjęciem którą sesję wybieracie A lub B oraz zaprosić kogoś ze znajomych do udziału w konkursie
4. wysłać na mój adres mailowy This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it zdjęcie - zgłoszenie dziecka lub osoby nastoletniej, która miałaby wziąć udział w sesji ( w przypadku osoby niepełnoletniej wymagana zgoda rodziców). Do kategorii B proszę o wysłanie zdjęcia twarzy i zdjęcia sylwetki. Jeżeli ktoś chciałby wygrać sesję noworodkową a dopiero oczekuje dzidziusia można wysłać zdjęcie brzuszka.

Z przysłanych do mnie zdjęć wybiorę dwa zgłoszenia osób, które wezmą udział w sesji zdjęciowej, która odbędzie się w plenerze w okolicach Będziemyśla lub w moim domowym studio. Sesja odbędzie się najpóźniej do grudnia tego roku.
Mile widziane bliźnięta, dzieci lub nastolatki o oryginalnej urodzie, rudowłose, z jasnymi blond włosami, niebieskookie. Z kręconymi włosami, z ciemnymi włosami. Sesja będzie zrealizowana wg mojej wizji. Osoby, które wezmą w niej udział otrzymają 20 obrobionych zdjęć z sesji nagranych na płytę.
Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na publikację zdjęć powstałych podczas sesji na moim fan page na facebook oraz na blogu i mojej stronie w celach marketingowo-promocyjnych.

Na zgłoszenia czekam do 28 września 2014 do północy. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej sesji mailowo. Przysłane przez Was zdjęcia nie będą nigdzie publikowane.

plakatkonkurscastingjb

hello! Studio