Pierwsze warsztaty z cyklu KOLOR i STYL

10 February 2014 :  

Publikacje

Pierwsze warsztaty z cyklu KOLOR i STYL o nazwie „Modny Makeup”. Skierowane do kobiet w każdym wieku, które chcą nauczyć się jak wykonać odpowiedni makijaż, dopasowany do swojego typu urody, cery oraz aktualnych trendów.

Na spotkaniu odpowiemy m.in. na pytania:

Jakich kosmetyków kolorowych używać ? Jak je prawidłowo aplikować ?
Jak dobierać kolory podkładów, pomadek, różu i cien?
oraz jak wykorzystać trendy w codziennym makijażu?

warsztaty urody kolor i styl

warszaty stylu Rzeszów

W kameralnym gronie przedstawimy modne makijaże i kosmetyki oraz pokażemy technikę aplikacji makijażu dziennego i wieczorowego. Panie wcielą się w rolę wizażystek i modelek oraz będą wspólnie, pod okiem makijażystki, pracować nad swoim wyglądem. Stworzymy, inspirowany trendami wizerunek każdej z nas, a na zakończenie utrwalimy ten obraz dzięki profesjonalnej fotografii. Po spotkaniu uczestniczki otrzymają zdjęcia reportażowe i fotografię przemiany, jakiej doznały dzięki warsztatom.

 

 

img 8406

 

img 8493m

Warsztaty prowadzone są przez wizażystkę i stylistkę Paulinę Popek (ESTILO Paulina Popek), która zajmuje się wizerunkiem osób indywidualnych oraz wizażem ślubnym i modowym. Posiada kilkuletnie doświadczenie w branży w Polsce i za granicą. Jest makijażystką znanych marek kosmetycznych, współpracuje z cenionymi fotografami i modelkami . Jest również trenerem z zakresu makijażu, kosmetyki kolorowej i stylizacji. Inspiracji szuka w świecie mody i sztuki, kocha kolor i formę. Kontakt z kobietami, wydobywanie ich atutów, obcowanie z modą i pięknem daje jej niesamowitą radość i poczucie spełnienia.
www.paulinapopek.pl, www.estilopp.pl,

Oprawą fotograficzną spotkania zajmuje się Magdalena Tobiasz-Dawidowicz – fotograf z pasji i wykształcenia. Wykonuje sesje zdjęciowe mody oraz fotografie dla osób indywidualnych. Współpracuje z kobietami przy sesjach ciążowych, noworodkowych i metamorfozach. Specjalizuje się w fotoreportażu okolicznościowym . Fotografując stara się uchwycić to, co najpiękniejsze w świecie i w ludziach. Kobieta w jej obiektywie jest zawsze wyjątkowa.
www.magdatobiasz.com, www.facebook.com/magdatobiasz.fotografia

warsztaty stylu

warsztaty kolor i styl

Miejsce: PRACOWNIA ESTILO
Ul. Podwisłocze 46, Rzeszów

Terminy: 22 lutego oraz 8 marca (termin do wyboru)
Godzina: 10.00-14.00


Co przynieść: Mile widziane własne kosmetyczki, akcesoria do makijażu – skonsultujemy ich przydatność

Są to kamerlane warsztaty - więc lista uczestników jest dość ograniczona.

Cena: 100 zł / osobę


*Warunkiem udziału w warsztatach jest mailowa rezerwacja miejsca This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it oraz przedpłata należności za uczestnictwo.

 

 

hello! Studio