Recenzja fotoobrazu Saal Digital Polska

25 October 2016 :  

Publikacje

Była fotoksiązka, teraz czas na fotoobraz. Bardzo się cieszę, ze zakwalifikowałam się do testu fotoobrazu #saaldigitalpolska#. Fotoobraz zamawiałam przez aplikację Saal.

Spośród szerokiej oferty wybrałam półtno artystyczne canvas. Uwielbiam zdjęcia prezentowane w ten sposób i polecam każdemu np. zamówienie zdjęcia na półtnie z sesji noworodkowej, dziecięcej czy ze ślubu

saaldigital

Zdecydowałam się na rozmiar 40x60 jest to już fotoobraz sporych rozmiarów. Efektowny i jest na czym oko zawiesić.

saal2

saal3

Zamówienie i dostawa błyskawiczne. Toteż bardzo szybko mogłyśmy się już cieszyć pięknym fotoobrazem, który zrobił na nas i na rodzinie bardzo pozytywne wrażenie. A dziadek nie mógł uwierzyć, że te jabłka na fotoobrazie to z jego sadu. Wydruk jest doskonałej jakośći, kolory żywe i soczyste. Bardzo też podoba mi sie struktura płótna i subtelny sposób w jaki odbija się od niego światło. Pięknie odwzorowane są detale. Kazdy fragment fotoobrazu prezentuje się super.

Format 40x60 okazał się na tyle duży, że moje dziewczyny (5 i 3 lata) ledwo sobie poradziły z jego uniesieniem.

fotoobrazsaaldigitalpolska 1

fotoobrazsaaldigitalpolska 2

fotoobrazsaaldigitalpolska 3

fotoobrazsaaldigitalpolska 4

fotoobrazsaaldigitalpolska 5

 

 

Wygraj sesję

14 September 2014 :  

Publikacje

Uwaga! Zapraszam do udziału w konkursie na facebook na moim fan page

https://www.facebook.com/magdatobiasz.fotografia

Masz fotogeniczne dziecko? A może jesteś nastolatkiem lub nastolatką i chciałabyś/chciałbyś spróbować swoich sił przed obiektywem.
Zapraszam do udziału w konkursie. Do wygrania aż dwie sesje zdjęciowe:
A - dziecięca, dla dzieci w wieku od 0-7 lat, w tym też noworodki i niemowlęta,
B - dla dzieci i nastolatków w wieku od 7-18 lat,

Aby wziąć udział należy:

1. lubić lub polubić moją fanpage
2. udostępnić zdjęcie konkursowe
3. napisać pod zdjęciem którą sesję wybieracie A lub B oraz zaprosić kogoś ze znajomych do udziału w konkursie
4. wysłać na mój adres mailowy This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it zdjęcie - zgłoszenie dziecka lub osoby nastoletniej, która miałaby wziąć udział w sesji ( w przypadku osoby niepełnoletniej wymagana zgoda rodziców). Do kategorii B proszę o wysłanie zdjęcia twarzy i zdjęcia sylwetki. Jeżeli ktoś chciałby wygrać sesję noworodkową a dopiero oczekuje dzidziusia można wysłać zdjęcie brzuszka.

Z przysłanych do mnie zdjęć wybiorę dwa zgłoszenia osób, które wezmą udział w sesji zdjęciowej, która odbędzie się w plenerze w okolicach Będziemyśla lub w moim domowym studio. Sesja odbędzie się najpóźniej do grudnia tego roku.
Mile widziane bliźnięta, dzieci lub nastolatki o oryginalnej urodzie, rudowłose, z jasnymi blond włosami, niebieskookie. Z kręconymi włosami, z ciemnymi włosami. Sesja będzie zrealizowana wg mojej wizji. Osoby, które wezmą w niej udział otrzymają 20 obrobionych zdjęć z sesji nagranych na płytę.
Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na publikację zdjęć powstałych podczas sesji na moim fan page na facebook oraz na blogu i mojej stronie w celach marketingowo-promocyjnych.

Na zgłoszenia czekam do 28 września 2014 do północy. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej sesji mailowo. Przysłane przez Was zdjęcia nie będą nigdzie publikowane.

plakatkonkurscastingjb

 

casting na zmysłowa sesję brzuszkową Rzeszów i okolice

24 July 2014 :  

Publikacje

Uwaga wspólnie z Estilo Paulina Popek ogłaszamy casting na zmysłową sesję brzuszkową. Zapraszamy wszystkie przyszłe mamusie do nadsyłania swoich zdjęć na adres mailowy This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it .
Spośród nadesłanych zgłoszeń wytypujemy jedną osobę, która weźmie udział w bezpłatnej sesji, która odbędzie się w plenerze lub we wnętrzu w sierpniu tego roku w Rzeszowie lub w okolicy Rzeszowa. Mama otrzyma 15 obrobionych zdjęć z sesji autorstwa fotograf Magdalena Tobiasz-Dawidowicz. Makijaż oraz stylizację do sesji wykona Pracownia Estilo Paulina Popek. Warunkiem udziału w sesji jest wyrażenie zgody na publikację zdjęć w celach promocyjnych Estilo Paulina Popek oraz fotograf Magdalena Tobiasz-Dawidowicz.
Na Wasze zgłoszenia czekamy do 10 sierpnia 2014. Wybraną osobę powiadomimy mailowo.

sesjabrzuszkowab

 

Pierwsze warsztaty z cyklu KOLOR i STYL

10 February 2014 :  

Publikacje

Pierwsze warsztaty z cyklu KOLOR i STYL o nazwie „Modny Makeup”. Skierowane do kobiet w każdym wieku, które chcą nauczyć się jak wykonać odpowiedni makijaż, dopasowany do swojego typu urody, cery oraz aktualnych trendów.

Na spotkaniu odpowiemy m.in. na pytania:

Jakich kosmetyków kolorowych używać ? Jak je prawidłowo aplikować ?
Jak dobierać kolory podkładów, pomadek, różu i cien?
oraz jak wykorzystać trendy w codziennym makijażu?

warsztaty urody kolor i styl

warszaty stylu Rzeszów

W kameralnym gronie przedstawimy modne makijaże i kosmetyki oraz pokażemy technikę aplikacji makijażu dziennego i wieczorowego. Panie wcielą się w rolę wizażystek i modelek oraz będą wspólnie, pod okiem makijażystki, pracować nad swoim wyglądem. Stworzymy, inspirowany trendami wizerunek każdej z nas, a na zakończenie utrwalimy ten obraz dzięki profesjonalnej fotografii. Po spotkaniu uczestniczki otrzymają zdjęcia reportażowe i fotografię przemiany, jakiej doznały dzięki warsztatom.

 

 

img 8406

 

img 8493m

Warsztaty prowadzone są przez wizażystkę i stylistkę Paulinę Popek (ESTILO Paulina Popek), która zajmuje się wizerunkiem osób indywidualnych oraz wizażem ślubnym i modowym. Posiada kilkuletnie doświadczenie w branży w Polsce i za granicą. Jest makijażystką znanych marek kosmetycznych, współpracuje z cenionymi fotografami i modelkami . Jest również trenerem z zakresu makijażu, kosmetyki kolorowej i stylizacji. Inspiracji szuka w świecie mody i sztuki, kocha kolor i formę. Kontakt z kobietami, wydobywanie ich atutów, obcowanie z modą i pięknem daje jej niesamowitą radość i poczucie spełnienia.
www.paulinapopek.pl, www.estilopp.pl,

Oprawą fotograficzną spotkania zajmuje się Magdalena Tobiasz-Dawidowicz – fotograf z pasji i wykształcenia. Wykonuje sesje zdjęciowe mody oraz fotografie dla osób indywidualnych. Współpracuje z kobietami przy sesjach ciążowych, noworodkowych i metamorfozach. Specjalizuje się w fotoreportażu okolicznościowym . Fotografując stara się uchwycić to, co najpiękniejsze w świecie i w ludziach. Kobieta w jej obiektywie jest zawsze wyjątkowa.
www.magdatobiasz.com, www.facebook.com/magdatobiasz.fotografia

warsztaty stylu

warsztaty kolor i styl

Miejsce: PRACOWNIA ESTILO
Ul. Podwisłocze 46, Rzeszów

Terminy: 22 lutego oraz 8 marca (termin do wyboru)
Godzina: 10.00-14.00


Co przynieść: Mile widziane własne kosmetyczki, akcesoria do makijażu – skonsultujemy ich przydatność

Są to kamerlane warsztaty - więc lista uczestników jest dość ograniczona.

Cena: 100 zł / osobę


*Warunkiem udziału w warsztatach jest mailowa rezerwacja miejsca This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it oraz przedpłata należności za uczestnictwo.

 

 

 

Publikacja moich zdjęć w grudniowym numerze "Dobrej Mamy"

06 January 2013 :  

Publikacje

Miło mi poinformować, że moje zdjęcia ukazałay się ponownie w przewodniku dla kobiet w ciąży "Dobra Mama", a także w bezpłatnym wydaniu Dobrej Mamy ABC DOBREJ MAMY.

 

Na zdjęciach:

 

Natalia z brzuszkiem

 

nat

trzymiesięczna Oliwia

oli-2

oraz nozie Poli

 

nozie

 

przewodnik Dobra Mama do nabycia w kioskach.

dm18-254x351

 

Publikacja w Dobrej Mamie

30 July 2012 :  

Publikacje

W najnowszym numerze magazynu Dobra Mama opublikowane zostało moje zdjęcie. Na zdjęciu 3 miesięczna Emilka ze swoją mamą. Zachęcam do lektury magazynu "Dobra Mama" - przewodnika dla kobiet w ciąży i młodych rodziców.

 

dm15-254x351

 

dobramama

 
hello! Studio