sesja Kingi Rzeszów

18 January 2014 :  

Weddings

„Osiemnaście mieć lat to nie grzech, Umieć głośno się śmiać to nie grzech (…) Dobrze jest młodym być, kochać, marzyć i śnić. Zawsze śmiać się na głos życiu prosto w nos!”

Całkiem niedawno miałam okazję poznać młodą dziewczynę, która wkroczyła w świat dorosłości. Z okazji swoich osiemnastych urodzin otrzymała od swojej siostry prezent. Prezentem tym była sesja fotograficzna. Kinga to śliczna, młoda i zgrabna dziewczyna. Na zdjęciach prezentuje się jak profesjonalna modelka. Blasku urodzie Kingi dodał makijaż wykonany przez Paulinę Popek Estilo. Paulina zadbała również o ciekawe stylizacje, dzięki którym podkreśliła atuty Kingi.. Sesja odbyła się w kultowym rzeszowskim pubie Adremo. Pub Adremo to wnętrza wypełnione stylowymi ozdobami o niepowtarzalnym klimacie lat ubiegłych oraz niebagatelna muzyka. Za udostępnienie miejsca serdecznie dziękujemy obsłudze lokalu. A teraz sami oceńcie efekty tej sesji.

sesje kobiece Rzeszow

sesje kobiece Rzeszow 1

sesje kobiece Rzeszow 2

sesje kobiece Rzeszow 3

sesje kobiece Rzeszow 4

sesje kobiece Rzeszow 5

sesje kobiece Rzeszow 6

sesje kobiece Rzeszow 7

sesje kobiece Rzeszow 8

sesje kobiece Rzeszow 9

sesje kobiece Rzeszow 10

sesje kobiece Rzeszow 11

sesje kobiece Rzeszow 12

sesje kobiece Rzeszow 13

sesje kobiece Rzeszow 14

Dobrze mieć ze sobą na sesji Paulinę, która dba o to, aby równiez na sesji makijaż, uczesanie i strój wyglądal perfekcyjnie.

sesje kobiece Rzeszow 15

sesje kobiece Rzeszow 16

sesje kobiece Rzeszow 17

Chcesz obdarować bliską Ci osobę wyjątkowym prezentem? Sesja fotograficzna podarowana dziewczynie, narzeczonej, żonie, mamie, siostrze, przyjaciółce to oryginalny pomysł na prezent, który na długo utkwi w jej pamięci. W czasie sesji stwarzamy miłą atmosferę. Sesja ma być przyjemnością i niezapomnianą przygodą podczas poczujesz się wyjątkowo.  Pomagamy wydobyć nie tylko piękno ciała, ale również drzemiącą w każdej z nas kobiecość.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z voucherów na sesję. Voucher jest doskonałym i niebanalnym prezentem na zbliżające się Walentynki. Ale nie tylko! Może to być także sesja we dwoje! Zachęcam do rezerwacji terminów.

 

voucher-sesja-zdjęciowawal

 

zimowa sesja w plenerze

04 March 2013 :  

Weddings

W marcu nie zabraknie na blogu pięknych dziewczyn. Ania już drugi raz stanęła przed moim obiektywem. Jej letnią sesję można obejrzeć tutaj

Tym razem sesja w zimowych klimatach

wizaż Estilo Paulina Popek

alt

alt

alt

alt